Taxonews (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Archive
ca: Arxiva

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Total views
ca: Total de visualitzacions
