Taxonews (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Archive
da: Arkiv

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Total views
da: Totale visninger
