Taxonews (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Total views
el: Σύνολο προβολών
