Taxonews (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Archive
es: Archivo

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Creation date
es: Fecha de creación

en: Content display
es: Presentación de contenido

en: Total views
es: Total de vistas
