Taxonews (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Creation date
eu: Sortze data
