Taxonews (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Archive
fi: Arkisto

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Total views
fi: Katselukertojen kokonaismäärä
