Taxonews (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Archive
gl: Arquivo

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Total views
gl: Número de vistas
