Taxonews (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Archive
hi: पुरालेख

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Creation date
hi: निर्माण तारीख
