Taxonews (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Archive
hr: Arhiva

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke
