Taxonews (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Archive
hu: Archiválás

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Total views
hu: Összes megtekintés
