Taxonews (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Archive
id: Arsip

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Creation date
id: Tanggal dibuat

en: Total views
id: Jumlah melihat
