Taxonews (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Archive
is: Skjalasafn

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar
