Taxonews (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Archive
it: Archivio

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Creation date
it: Data di creazione

en: Total views
it: Visualizzazioni totali
