Taxonews (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Archive
ja: アーカイブ

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Total views
ja: 総閲覧数
