Taxonews (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Total views
ku: سەرجەمی بینین
