Taxonews (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Archive
lt: Archyvas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai
