Taxonews (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Content display
pl: Wyświetlanie zawartości

en: Total views
pl: Wszystkich odsłon
