Taxonews (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Archive
fa: آرشیو

en: Vocabularies
fa: لغتنامه‌ها

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Total views
fa: کل بازدیدها
