Taxonews (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Archive
pt: Ficheiro

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Total views
pt: Total de visualizações
