Taxonews (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Total views
sk: Celkový počet pohľadov
