Taxonews (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Archive
sv: Arkiv

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Total views
sv: Totalt antal visningar
