Taxonews (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்
