Taxonews (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Archive
tr: Arşiv

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Total views
tr: Toplam görüntülenme
