Taxonews (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Archive
uk: Архів

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Total views
uk: Усього переглядів
