Taxonews (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Total views
vi: Tổng số lần xem
