Taxonews (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Archive
az: Arxiv

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Total views
az: Ümumi baxışlar
