Taxonews (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Archive
be: Архіў

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Total views
be: Увесь прагляд
