Taxonews (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Total views
bo: ལྟ་ཀློག་ཀྱི་སྡོམ་གྲངས
