Taxonews (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Archive
cs: Archiv

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Total views
cs: Celkový počet zobrazení
