Taxonews (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Archive
et: Arhiiv

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Total views
et: Vaatamisi kokku
