Taxonews (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Archive
he: ארכיון

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Total views
he: סך ההיבטים
