Taxonews (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Total views
lv: Kopējais skatījumu skaits
