Taxonews (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Total views
oc: Nombre total d'afichatges
