Taxonews (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Archive
ro: Arhivă

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Total views
ro: Numărul total de views-uri
