Taxonomy Access Control (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Category
az: Kateqoriya

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Role
az: Rollar

en: Allow
az: İcazə verin

en: Ignore
az: İqnor et

en: New
az: Yeni
