Taxonomy Access Control (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Delete all
dz: ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་

en: Allow
dz: འབད་བཅུག

en: Deny
dz: འབད་མ་བཅུག

en: Autocomplete taxonomy
dz: རང་བཞིན་ཡོངས་བསྒྲུབས་དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།
