Taxonomy Access Control (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach
