Taxonomy Access Control (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Category
nn: Kategori

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Delete all
nn: Slett alt

en: Role
nn: Rolle

en: Allow
nn: Tillat

en: Deny
nn: Avslå

en: Autocomplete taxonomy
nn: Autofullfør taksonomi

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: disable
nn: deaktiver
