Taxonomy Access Control (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit
