Taxonomy Access Control (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: enable
sq: aktivo

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Category
sq: Kategoria

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Delete all
sq: Eleminoi të gjithë

en: Allow
sq: Lejo

en: Deny
sq: Ndalo

en: Autocomplete taxonomy
sq: Plotësimi automatik i taxonomy

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: disable
sq: çaktivo
