Taxonomy Access Control (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Category
af: Kategorie

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Delete all
af: Wis alles uit

en: Role
af: Rol

en: Allow
af: Toelaat

en: Deny
af: Weier

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
