Taxonomy Access Control (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Category
bs: Kategorija

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Delete all
bs: Obriši sve

en: Role
bs: Uloga

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno
