Taxonomy Access Control (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Category
eo: Kategorio

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Delete all
eo: Forigu ĉiujn

en: Allow
eo: Permesu

en: Ignore
eo: Ignoru

en: Deny
eo: Malpermesu

en: Autocomplete taxonomy
eo: Aŭtomate-kompletigi taksonomion

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.
