Taxonomy Access Control (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Category
eu: Kategoria

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Delete all
eu: Ezabatu guztia

en: Role
eu: Rol

en: Allow
eu: Baimendu

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: Deny
eu: Ukatu

en: Autocomplete taxonomy
eu: Taxonomiaren osatze automatikoa

en: New
eu: Berriak

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.
