Taxonomy Access Control (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Category
is: Flokkur

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Delete all
is: Eyða öllu

en: Role
is: Hlutverk

en: Allow
is: Heimila

en: Ignore
is: Hunsa

en: Deny
is: Hafna

en: New
is: Nýtt

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.
