Taxonomy Access Control (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Delete all
km: លុប​ទាំងអស់

en: Role
km: តួនាទី

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Autocomplete taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់​បំពេញ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។
