Taxonomy Access Control (7.x-1.0-rc1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
