Taxonomy Access Control (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Category
nl: Categorie

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Role
nl: Rol

en: Allow
nl: Toestaan

en: Ignore
nl: Negeren

en: Deny
nl: Weigeren

en: Autocomplete taxonomy
nl: Taxonomie automatisch aanvullen

en: New
nl: Nieuwe

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde
