Taxonomy Access Control (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Category
os: Категори

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
