Taxonomy Access Control (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Deny
ug: رەت قىلىش

en: View Tag
ug: خەتكۈشنى كۆرۈش
